کتاب غول مدفون

اثر کازوئو ایشی گورو از انتشارات نشر چشمه - مترجم: امیر مهدی حقیقت-ادبیات ژاپن

غول پنهانی یک رمان فانتزی از Kazuo Ishiguro نویسنده بریتانیایی برنده جایزه نوبل است که در مارس 2015 منتشر شده است. در بریتانیا پس از آرتوریا، جنگ هایی که بعدها میان ساکنان و بریتانیایی ها گم شد، در نهایت متوقف شد. اکسل و بئاتریس، یک زن و شوهر بریتانیا سالمند، برای دیدن فرزندشان، که سالها از آنها دیده نشده است، رفتند. و چون غبار عجیب و غریب موجب حملات گسترده در سرتاسر زمین شده است، آنها به ندرت می توانند چیزی درباره او یاد بگیرند. همانطور که آنها در سفر خود توسط یک جنگجو ساکسون، اتهام یتیم خود و یک شوالیه برجسته، Axl و Beatrice به آرامی شروع به یاد گذشته گذشته تاریک و آشفته همه آنها به اشتراک گذاشتن. غول پیکر مدیتیشن درخشان در مورد فراموش کردن و قدرت حافظه است، داستان فوق العاده ای از عشق، انتقام، و جنگ است.


خرید کتاب غول مدفون
جستجوی کتاب غول مدفون در گودریدز

معرفی کتاب غول مدفون از نگاه کاربران
من درباره این نویسنده خیلی شنیده بودم؛ چرا که نام من را برای یک کپی در اتاق خواندن قرار دادم. با تشکر از خواندن اتاق و آلن و Unwin برای کپی خواندن پیشرفته من برای خواندن و بررسی. در حالی که من از نوشتن زیبایی قدردانی کرد و تصور کرد که این کتاب با جذابیت شروع شد، همانطور که در ادامه به آن توجهی نکردم. در حقیقت من برای مدتی به نیمه راه افتادم و دو کتاب دیگر بین دو کتاب را که از طریق آن در اختیار داشتم، خواندم. من مفهوم انتخاب زندگی با خاطرات هر دو خوب و بد را دوست داشتم و مخالف بودم که به یاد نمی آوردم. این زمان پس از پادشاه آرتور تعیین شده است و ما یکی از شوالیه های میز گرد گوریل گاوین را به عنوان اکسل و بئاتریس ملاقات می کنیم که او همیشه \"اصل\" را دعوت می کند تا در سفر خود به دیدن فرزندشان بروند. در سفر آنها نیز راهبان بد و غرور و همچنین اژدها را ملاقات می کنند. بنابراین، در بسیاری از موارد، تمام عناصر خوب خواندن را داشت، اما بعد از مدتی متوجه شدم که مجبورم مجبور باشم خواندن را ادامه دهم. تفاوت من متاسفانه فقط ژانر نبود. فانتزی دقیقا چیزی من نیست، اما من تلاش کردم که به شخصیت ها مربوط شود. من همیشه احساس کردم که از آنها فاصله گرفته بودم. اگر این نشان دهنده این کار نویسنده باشد، مطمئن نیستم که در عجله برای خواندن دیگران باشم، اما از گزارش های دیگران به نظر می رسد این تغییر جهت است. بنابراین شاید یکی دیگر را امتحان کنم و ببینم چگونه با آن می روم. اما برای این شخص، خواندن خوب بود، اما نه کسی که مرا گرفتار کرد. فکر می کنم یکی از آن کتاب هایی است که بعضی از مردم دوست دارند در حالی که دیگران مثل من هستند نه خیلی. برای من دو و نیم ستاره است.

مشاهده لینک اصلی
** هشدار اسپویلر ** (مشاهده اسپویلر) [Betties BooksThe امتیاز، هر وضعیت به روز رسانی و آن قفسه کتاب، نشان می دهد احساسات من برای این کتاب. (پنهان کردن اسپویلر)]

مشاهده لینک اصلی
اول از همه، اگر قرار گرفتن در معرض Kazuo Ishiguro محدود به * باقی مانده از روز * و یا * هرگز اجازه دهید من برو، * شما ممکن است ناامید شود. دوم اینکه اگر قرار گرفتن در معرض این کتاب وعده اساطیر زودهنگام ساکسون / بریتان / آرتورین باشد، ممکن است ناامید شوید. اگر، با این حال، شما انتظار یک رمان Ishiguro که ادغام، فراتر از، و ژانر را نابود می کند، سپس شما را به شکل خوبی برای لذت بردن از این رمان کاملا به طور کامل. من انجام داد. کاملا کاملا در ابتدا، این به نظر می رسد مانند روایت تلاش - یک زن و شوهر سالمند می خواهد به بازدید از پسرش در روستای خود دور. یک پسر جوان پیش دبستانی توسط غولها ربوده شده و توسط جنگجوی ساکسون نجات یافته است. و یک شوالیه آرتوریا ساله با جنگجوی ساکسون، یک اژدها است که زمین را با یک غبار جادویی خلع سلاح کرده است. و با این حال، هیچ چیز به نظر نمی رسد. به نظر می رسد زن و شوهر به خاطر پستشان را به یاد می آورند و هیچکس نمی تواند ارتباط خود را با یکدیگر، ملت هایشان و یا زمین هایشان درک کنند. Ishiguro ماهرانه به خطرات فراموش کردن و درد یادآوری. تصویر او از عشق هر دو پایدار و تاریک است، یک تصویر پیچیده از خانواده و ازدواج. این به روشهای بسیاری از رمان 1995 من \"Unconsoled *\" (اما به شیوهای خوب) به من یادآور شد. حالا میخواهم دوباره و دوباره رونده * و این رمان را دوباره بخوانم. اگر Goodreads اجازه دهید من 6 یا 7 ستاره را به من بدهم. ژانویه 2017: من در حال حاضر از یک دیدگاه ملی / سیاسی فکر می کنم و Ishiguro بسیاری از سوالات ناراحت کننده را ترک می کند. او و زادی اسمیت در خط مقدم ادبیات هستند که به دنبال تیره تر شدن جامعه جهانی می گردند.

مشاهده لینک اصلی
من تکرار می کنم که Ishiguro هرگز خودش را تکرار نمی کند، اما دوباره می گویم. داستان های او بسیار متفاوت از یکدیگر هستند، گرچه موضوع مورد علاقه او حافظه است و روایت او، به خصوص در آغاز کارهای او، معمولا به عنوان یک مسطح توصیف می شود. بخشی از آن به دلیل کیفیت آن، ابتدا تعجب کردم اگر این رمان در نهایت ممکن است یک رویای سورئال مانند \"Unconsoled\" یا یک ماجراجویی سورئال مانند \"When We Have Orphans\" باشد؛ اما، با وجود عناصر فوق العاده ای که از لحاظ ذهنی خاصی برخوردار نیست، این یک داستان سوری نیست. همانطور که با این کتاب، ابتدا مطمئن نبودم از نکتانن هایم: پنج داستان موسیقی و شباهت، هر چند من تا آن زمان به اندازه کافی از او می دانستم به خودم بگویم که به کجا می رود و من برای آن پاداش دادم. با این حال، در اینجا، من خیلی طولانی تر شدم تا مشغول به کار شدم: تا زمانی که صفحه 203 با شوالیه های قدیمی @ first reverie @ من با پرویز مشغول شدم و نه تا فصل 11، حدود بیست صفحات بعد، با یک صحنه که به من یادآوری برای برخی از دلایل مهاجمان در جزیره در Martels Life of Pi، آیا من در داستان سرمایه گذاری کردم. انتهای زیبا، اما تعجب آور نیست. و با وجود اینکه Ishiguros به طور قابل توجهی ناسازگارانه داستان داستان تقریبا افسانه با افسانه های باستانی به عنوان پس زمینه آن، شاید از آن است که عدم عناصر غیر منتظره ای که منجر به رمان به عنوان یک کل به پاییز و نه صاف برای من.

مشاهده لینک اصلی
خوب، اما نه به همان اندازه که من امیدوار بودم. این ششمین رمان Ishiguros است که Ive خواند، و انتظارات من بسیار بالا بود. انتظاراتم نیز خیلی متفاوت از آنچه من دریافت کردم - این یک انتقاد رادیکال از کتاب های قبلی است. اینجا Ishiguro با عناصر تاریخی آنگلوساکسون و فرهنگ بریتانیا بازی می کند. Beowulf ملاقات با افسانه آرتورین در فانتزی عجیب و غریب اسطوره ای است. آکسل و بئاتریس زوج سالخورده در یک جامعه روستایی اولیه هستند. در ابتدا خواننده معتقد است که سردرگمی و مسائل مربوط به یادآوری جزئیات علت ناکامیهای طبیعی است اما به زودی روشن می شود که نه تنها دو نفر از پیرمرده ها - کل زمین تحت نوعی طاعون فراموشی است. زن و شوهر احساس داشتن مبهم دارند که باید یک پسر رو در روستای همسایه ببینند. در نهایت، آنها خود را به بسته شدن و رفتن انگیزه می دهند، امیدوار است که راه به آنها می آید که آنها سفر می کنند. همراه با آنها یک جنگجو ساکسون پر جنب و جوش می رود. او اخیرا یک کودک محلی را از هیولا ربوده است، اما به جای اینکه از این اقدام قهرمانانه قدردانی کند، روستاییان مشکوک به نظر می رسند که کودک به علت زخم زخم بر روی بدنش، با برخی از بد اخلاق فوق العاده آلوده شده است. وقتی او را ترک می کند، از او می خواهیم که کودک را با او ببرد، و دو نفر به زوج قدیمی می پیوندند. در عین حال آنها با یک شوالیه مواجه می شوند (اسامی ممکن است به اشتراک گذاشته شوند، اما جزئیات آنها با شخصیت های میز گرد نیست). و علاوه بر Axl و Beatrices تلاش برای یافتن پسرش، تلاش برای پیدا کردن (و احتمالا کشتن) یک اژدها اضافه شده است. در یک سفر آهسته و پر هیجان، تعدادی از عناصر آشنا در کار می کنند: یک مرد مقدس در یک صومعه، صخره های مخرب یا ارواح، قایقرانی که مردم را به یک جزیره اساطیری می برد ... قایقرانی کار می کرد. خیلی خوب. اشاره به شارون و آوالون مناسب و موضوع به طور مؤثر در سراسر رمان، بیشتر اشاره می کند که به آرامی اضافه تا صحنه نهایی. این بخش به زیبایی انجام شد. با این حال، بسیاری از عناصر دیگر احساس می کردند ... فقط در آن جا سرگردان بود. Well، این یک نماد مهم است، بنابراین اگر من آن را اضافه کنم و سپس در مورد آن نوشتم همانطور که آن را بسیار مهم است، کتاب من احساس بسیار معنی دار است. @ بسیاری از کتاب احساس مثل یک تمثیل ... اما یک تمثیل از چی؟ این احساس Symbolist بود - اما حقیقت هایی که باید بشنوید چیست؟ در انتهای کتاب، نتیجه من را با یک اشک در چشم من گذاشت - اما من همزمان احساس ناراحتی و نارضایتی کردم. اوه، و اگر من مجبور شدم بلافاصله بلافاصله صدای اکسل را بشنوم شاهزاده یک بار دیگر، من از طریق صفحه رسیدن به او را خفه کردم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب غول مدفون


 کتاب بدخواهی
 کتاب ابر قورباغه و پای عسلی
 کتاب حال و هوای عجیب در توکیو
 کتاب همه کاری که باید بکنی کشتن است
 کتاب مترو
 کتاب اتاق قرمز