کتاب بودا در اتاق زیرشیروانی

اثر جولی اتسوکا از انتشارات مروارید - مترجم: فریده اشرفی-ادبیات ژاپن

از پشت جلد: این رمان به زندگی زنان مهاجران ژاپنی در ایالات متحده می‌پردازد. زندگی گروهی از زنان ژاپنی که به عنوان عروس پستی، برای ازدواج با مردانی که پیش از آن هرگز آن‌ها را ندیده‌اند، به ایالات متحده فرستاده می‌شوند.


خرید کتاب بودا در اتاق زیرشیروانی
جستجوی کتاب بودا در اتاق زیرشیروانی در گودریدز

معرفی کتاب بودا در اتاق زیرشیروانی از نگاه کاربران
Otsukas بودا در اتاق زیر شیروانی مجموعه ای زیبا از داستان های کوتاه است که من برای مدت طولانی آن را گرامی می دارم. من قبل از آن گفتم: اغلب اوقات سخت است که درباره چیزهایی که نزدیک به قلب من هستند بنویسید و این یکی استثنا نیست. از دیدگاه بسیاری از عروسهای تصویری که در اوایل دهه 1900 قایقرانی به سانفرانسیسکو از زادگاه های مختلفشان در ژاپن بودند، Otsuka روابط و ترس های خود را در یک جریان ثابت فکر می کند. هنگامی که عروسها در نهایت به دست می آیند، هر یک از واقعیت های دیگر از آنچه که وعده داده شده، برخورد می کنند. زندگی به سختی برای این زنان است، به حداقل می گوید، و مانند یک مستند تجربی، ما مجاز به دنبال صدها نفر از این شخصیت ها از طریق سال های اول ازدواج های خود، سال زایمان و تولد فرزندان و کار بی پایان که زندگی خود را کشت و زرع در ساحل غربی و یا خدمات خانگی. بخش نهایی داستان های آنها با شروع جنگ جهانی دوم و ماه ها به پایان برسد به تمام شهروندان ژاپنی به پایان می رسد. ضربان قلب و واقعی بودن آن، چه زمانی باید آنها را از بین ببرند؟ وقتی آنها ناگهان مجبور به ترک همه چیزهایی شدند که برای تحقق آن تلاش می کنند؟ من مطمئن نیستم که آیا این یک رمان یا یک سری داستان کوتاه است، اما من هر فصل را دوست داشتم. Ive هرگز کتابی را که در این سبک منحصر به فرد نوشته شده است نخوانده است. بسیاری از کتابهای داستان تاریخی درباره تجربیات عروسهای تصویری فردی ژاپنی وجود دارد و من همچنین چندین فیلم بزرگ را دیده ام، اما تلاش برای یک کتاب که به طور جمعی در بسیاری از زنان تجربیات متضاد را در یک جلد مختل می کند چشمگیر است! من قطعا این را در آینده خواهم نوشت. درواقع، اشتیاق من برای کتابهای بیشتر در مورد تجربه ژاپنیهای آمریکایی در قرن بیستم بود. به شدت توصیه می شود به عنوان خوانده شده!

مشاهده لینک اصلی
چه سبک نوشتاری منحصر به فرد و همکار! این کتاب من را از اول به سمت من گذاشت و نمیتوانست آن را از دستم بیرون کند. Otsuka کار بزرگ انجام داده است. کتاب بسیار جالب است و من می توانم از این کتاب بسیار یاد بگیرم. نویسنده از نقطه نظر یک، دو یا سه زن نمی نویسد - او اجازه می دهد که یک نسل کامل برای خود صحبت کنند و در مورد خواسته ها، رویاها، تجربیات، سرنوشت و بسیاری دیگر سخن بگویند. مهاجرت، ازدواج، جنگ و بیشتر با این کتاب رفتار کنید. علاوه بر اطلاعات واضح که این داستان را به من داد، شما می توانید میان خطوط خیلی خواندید و من به طور کامل در کتاب گرفتار شدم و در هر صفحه با زنان جشن گرفتم. این کتاب یک عطر و طعم فوری را برگزار می کند - اما من می توانم آن را به قلب همه قرار دهم!

مشاهده لینک اصلی
چه افسانه ای خواندن !!! از سفر ژاپن به سان فرانسیسکو عروسی های پست الکترونیک ژاپنی به شروع آمریکایی های ژاپنی که در طول جنگ جهانی دوم به اردوهای بازداشت فرستاده شدند، توسط جولی Otsukas و Buddha در آتیک طرد شد. POV گروهی از زنان، این یک داستان قدرتمند است؛ زیرا اجازه می دهد خواننده دیدگاه های مختلفی را ببیند و هنوز زنان را به عنوان افراد معرفی می کند. این یک انتخاب فوق العاده برای یک باشگاه کتاب خواهد بود.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب بودا در اتاق زیرشیروانی


 کتاب ایشی گورو و هنر داستان نویسی
 کتاب جایی که شاید پیدایش کنم
 کتاب جنوب مرز،غرب خورشید
 کتاب حال و هوای عجیب در توکیو
 کتاب جنگل نروژی
 کتاب مردان بدون زن